1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Zdolność Kredytowa - Kalkulator Online

Dyskusja w 'Kredyt hipoteczny' rozpoczęta przez użytkownika Admin, 13 Marzec 2014.

 1. Admin

  Admin Administrator Staff Member

  Dołączył:
  10 Październik 2013
  Wiadomości:
  12
  Docenione treści:
  0
  Ten kalkulator online na podstawie wprowadzonych danych oblicza średnią zdolność kredytową w bankach.

  Kredyt hipoteczny wiążę się z koniecznością uwzględnienia sporych lat lub przynajmniej długiego okresu jego spłacania. Mowa tu przecież nie o kilku, a częściej o kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysiącach złotych. Warto więc skorzystać z takiej oferty, która pozwoli zaoszczędzić nam możliwie jak najwięcej pieniędzy, jednocześnie gwarantując maksymalne zadowolenie z korzystania z poszczególnych usług opierających się na konkretnych warunkach.

  Całkiem sporo możliwości, jeżeli chodzi o pomoc w wyborze najlepszego kredytu, oferuje kalkulator zdolności kredytowej. Posiada on sporo funkcji, które pozwalają zainteresowanej osobie wybrać taką ofertę, która przedstawia się z jej punktu widzenia najatrakcyjniej.

  Kalkulator online obliczający zdolność kredytową można bez najmniejszych problemów znaleźć w Internecie i jest on całkowicie bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę przedstawiającą go, aby natychmiast przekonać się o tym. Wystarczy podać kilka szczegółów, które pozwolą określić nasze indywidualne możliwości i preferencje.


  Do najważniejszych danych jakie potrzebuje kalkulator online by obliczyć zdolność kredytową zalicza się przede wszystkim:
  • wartość kredytu, jaką jesteśmy zainteresowany,
  • okres jego spłacania,
  • wielkość poszczególnych rat
  • czy chociażby cenę nabywanej nieruchomości.
  Gdy tylko kalkulator obliczy nasze możliwości, przedstawi nam przynajmniej kilka propozycji, które danego dnia prezentują się najatrakcyjniej. Występować mogą one zarówno w tabeli, jak i liście, przedstawiając swoje najważniejsze cechy.

  Kalkulator stara się jak najlepiej wyliczyć zdolność kredytowa i zestawić takie wartości, jak oprocentowanie kredytu, wysokość poszczególnych rat, pobieraną przez bank prowizję czy minimalny wkład własny. Bardzo często także przedstawia w kilku zdaniach najatrakcyjniejsze cechy, jakie posiada pożyczka w konkretnym banku.
   
  #1
  Last edited: 16 Kwiecień 2014
   
 2. irekwronaaa

  irekwronaaa New Member

  Dołączył:
  28 Wrzesień 2015
  Wiadomości:
  15
  Docenione treści:
  0
  Polecam sprawdzic kalkulator zdolności kredytowej w serwisie az-finanse.pl
   
  #2
 3. Kasia73

  Kasia73 Member

  Dołączył:
  20 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  153
  Docenione treści:
  1
  Dobrze, że się chociaż stara...

  Żaden kalkulator zdolności kredytowej nie wyliczy twojej zdolności kredytowej.
  Chcesz wiedzieć jaką masz zdolność? Skontaktuj się z bankiem.
   
  #3