1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Zarabianie na darmowych pożyczkach

Dyskusja w 'Ogłoszenia kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika Marcin1994, 21 Październik 2017.

 1. Marcin1994

  Marcin1994 New Member

  Dołączył:
  21 Październik 2017
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Dzień Dobry.

  Przeglądając ostatnio internet natrafiłem na bardzo ciekawy artykuł dotyczący zarabiania pieniędzy na wzięciu pożyczki. Jest wiele firm , na których możemy zarobić aczkolwiek ja najbardziej polecam te:

  -Freezl (30zł) <-- najlepsza oferta
  -Vivus (20zł)
  -Extraportfel (30zł)
  -Moneyman (25zł)

  Freezl polecam najbardziej , ponieważ możemy wziąć pożyczkę na 100zł na tydzień i spłacić ją w przeciągu 5-6 dni. Więc , są to szybkie i bezpieczne pożyczki.

  W nawiasach podałem kwoty jakie możemy zarobić za wzięcie pożyczki. Polega to na tym , że bierzemy daną kwotę jako pożyczkę (np.500zł). Trzymamy ją na swoim koncie około miesiąc i spłacamy tą pożyczkę (oddajemy tylko to co pożyczyliśmy , czyli 500zł). W FREEZL i VIVUS możemy wziąć pożyczkę nawet gdy jesteśmy bezrobotni , natomiast w dwóch pozostałych należy być osobą posiadającą pracę.

  Kwoty pożyczek:
  -FREEZL (bierzemy 100zł i oddajemy 100zł)
  -VIVUS (od 300-500zł i tyle samo oddajemy)
  -EXTRAPORTFEL (od 300-500zł i tyle samo oddajemy)
  -MONEYMAN (od 300-500zł i tyle samo oddajemy)

  NALEŻY PAMIĘTAĆ , ŻE ABY ZAROBIĆ TE PIENIĄDZE , TO NIE MOŻNA ZAŁOŻYĆ SAMEMU KONTA NA STRONIE POŻYCZKODAWCY , TYLKO NALEŻY WZIĄĆ POŻYCZKĘ PO PRZEZ LINK POLECAJĄCEGO.

  Myślę , że jest to ciekawy sposób by dorobić sobie parę groszy. Sami możemy zarobić 105zł , lecz gdy weźniemy jszcze pożyczkę na dziewczynę/narzeczoną/żonę , to mamy kolejne 105zł , czyli łącznie już 210zł.

  Pamiętajcie tylko , że pieniędzy , które dostaniemy najlepiej nie używać. Niech spokojnie poleżą sobie na koncie ten tydzień :)

  Jeśli ktoś jest zainteresowany lub chciałby się czegoś więcej dowiedzieć to zapraszam do kontaktu po przez wiadomość prywatną.

  Pozdrawiam!
  Marcin1994
   
  #1