1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

POMOC DLA FIRM! ŚRODKI Z PROGRAMU POMOCOWEGO z których 75% może być bezzwrotne!!

Dyskusja w 'Kredyt dla firmy' rozpoczęta przez użytkownika ABorowiak, 26 Maj 2020.

 1. ABorowiak

  ABorowiak New Member

  Dołączył:
  8 Styczeń 2020
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  0
  POMOC DLA FIRM! ŚRODKI Z PROGRAMU POMOCOWEGO z których 75% może być bezzwrotne!!

  Tarcza Finansowa PFR dla firm i pracowników jest programem wsparcia o wartości 100 mld zł skierowanym do mikro firm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce. Ma pomóc im powrócić na ścieżkę wzrostu po zamrożeniu gospodarki w czasie walki z koronawirusem.

  ZADZWOŃ i sprawdź warunki programu Tarczy finansowej. Policzymy, na jaką kwotę wsparcia możesz liczyć. Pomożemy Ci złożyć wniosek o subwencję,z których 75% może być bezzwrotne!!

  Wszystkie te rozwiązania mają na celu:
  • poprawić płynność finansową firm;
  • zrekompensować im szkody poniesione w wyniku pandemii;
  • ochronić miejsca pracy szczególnie w mikrofirmach i MŚP;
  • wesprzeć działanie sektorów najmocniej dotkniętych skutkami pandemii

  Krok 1. Upewnij się, że nie masz zaległości z płatnościami podatków i składek na ubezpieczenia społeczne.
  Krok 2. Sprawdź, czy Twoja firma prowadziła działalność na dzień 31 grudnia 2019r.
  Krok 3. Sprawdź, czy na koniec 2019 r. zatrudniałeś przynajmniej 1 pracownika na umowę o pracę (etat, nawet w niepełnym wymiarze). To warunek, który trzeba spełnić, żeby przystąpić do programu subwencji.
  Krok 4. Przygotuj dane finansowe swojej firmy - zwłaszcza dane o spadku obrotów miesiąc do miesiąca (np. marzec do lutego br.), albo rok do roku (np. marzec 2020 do marca 2019). I wybierz najkorzystniejszy wariant dla Twojej firmy.

  UWAGA: Ważne jest, aby przedsiębiorca, który będzie się ubiegać o jej przyznanie złożył deklarację VAT w czasie, który pozwoli na jej przetworzenie i zatwierdzenie.

  Anna Borowiak
  tel. 796-204-711
   
  #1