1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Open Finance opinie

Dyskusja w 'Opinie o kredycie' rozpoczęta przez użytkownika ukej, 31 Styczeń 2014.

 1. ukej

  ukej Guest

  Jestem juz sparzony pośrednictwem Open Finance gdzie mnie prosto w oczy okłamywano dlatego warunkiem jest przejrzystośc i brak asymetrii informacji.

  Doprowadzilo to do sytuacji ze wypowiedzialem umowe pośrednictwa OF i zgłosze sprawe do OUKiK. Bez mojej zgody i autoryzacji oraz bez informowania mnie OF dorzucal do oferty produkty inwestycyjne OF ukrywajac przede mna prawdziwe oferty DB i tak dalej.

  Zalezy mi na dobrych warunkach kredytu - w branzy finansowej jestem biegly - pracuje w telekomie w inwestycjach wiec nic z dziedziny finansow nie jest mi obce ;)
   
  #1
   
 2. login8

  login8 Member

  Dołączył:
  20 Styczeń 2014
  Wiadomości:
  55
  Docenione treści:
  0
  Open Finanse to sprawdzona i pewna firma, dlatego też z całą pewnością warto skorzytsać z jej usług. Mam o nich bardzo pozytywne zdanie:)
   
  #2
 3. jonek

  jonek Guest

  Witam, byłbym zainteresowany kredytem w Państwa Banku. Niestety, otrzymałem informację, że w przypadku przy kredycie 120.000 jest obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 78 złmiesięcznie. Czy można z niego zrezygnować i na jakich zasadach wtedy jest udzielany kredyt? Prosze o informację na maila gdyż w oddziale takich informacji nie uzyskałem. Chcę wziąść u Państwa kredyt jednak bez ubezpieczenia. Można?
   
  #3
 4. sammy04

  sammy04 Member

  Dołączył:
  6 Marzec 2014
  Wiadomości:
  33
  Docenione treści:
  0
  Trzeba powiedzieć, że bardzo wiele zależy od konkretnego doradcy kredytowego i jego solidności, bo Open Finance jako całość to solidna i sprawdzona firma.
   
  #4
 5. plinek

  plinek Member

  Dołączył:
  20 Marzec 2014
  Wiadomości:
  51
  Docenione treści:
  0
  Masz w 100 % rację, to naprawdę sprawdzona firma, która cechuje się znakomitymi ofertami dla klientów. Z całą pewnością warto przyjrzeć się im bliżej i wybrać coś adekwatnego dla siebie.
   
  #5
 6. Kasia73

  Kasia73 Member

  Dołączył:
  20 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  153
  Docenione treści:
  1
  Dla mnie OF, podobnie jak Expander, to firmy doradcze, na których można polegać i warto jest korzystać w przypadku kiedy zamierzamy wziąć kredyt gotówkowy na dużo kwotę lub kredyt hipoteczny. Jak to w życiu bywa jednak, na różnych ludzi i doradców można trafić...
   
  #6
Podobne Tematy
Forum Tytuł Data
Opinie o kredycie Kredyt gotówkowy w Open Finance 5 Grudzień 2013
Opinie o pożyczce Financeinvest.pl OPINIE 11 Grudzień 2014
Pożyczka prywatna Pożyczka prywatna w Optimax Finance 5 Luty 2014