1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Kredyt samochodowy - Kalkulator kredytowy

Dyskusja w 'Kredyt samochodowy' rozpoczęta przez użytkownika Admin, 16 Kwiecień 2014.

 1. Admin

  Admin Administrator Staff Member

  Dołączył:
  10 Październik 2013
  Wiadomości:
  12
  Docenione treści:
  0
  Nasz kalkulator kredytowy dobierze Ci najtańszą ofertę na kredyt samochodowy i obliczy wysokość raty.

  Kredyt samochodowy jest szczególna formą kredytu gotówkowego. Przeznaczany jest przez banki na konkretny cel, a choć jest nim zawsze kupno pojazdu mechanicznego, może być on udzielany zarówno osobom zainteresowanym nowymi, jak i używanymi autami. Celowość nie jest jednak jedyną różnicą. Na uwagę zasługuje również to, że warunki, na jakich przyznawane są kredyty samochodowe bywają zazwyczaj bardziej przystępne niż te, z którymi mamy do czynienia decydując się na kredyt gotówkowy. Kredyt samochodowy jest szczególną propozycją skierowaną do grupy dość bogatych klientów, naturalne wydaje się więc to, że bank przywiązuje dużą wagę do przejrzystości tego swojego produktu.

  Nie oznacza to, oczywiście, że wszystkie kredyty samochodowe są jednakowo atrakcyjne. Co więcej, rozwiązania, którymi zachwycają się nasi znajomi wcale nie muszą okazać się aż tak przystępne i z naszego punktu widzenia. Skąd mamy jednak wiedzieć, który kredyt spełni nasze oczekiwania, a którego już teraz lepiej jest unikać chcąc uniknąć poważniejszych problemów? Odpowiedź na tak postawione pytanie staje się łatwiejsza, gdy do naszej dyspozycji oddany zostaje kalkulator kredytu samochodowego, a my wiemy, w jaki sposób można z niego korzystać.


  Okazuje się zresztą, że obawy części użytkowników okazują się nieuzasadnione, kalkulator kredytowy jest bowiem zaliczany do rozwiązań nie tylko praktycznych, ale również nieskomplikowanych. Danych, które są potrzebne do wykonania obliczeń nie musimy zresztą szukać, jeśli bowiem wpiszemy markę i rok produkcji samochodu, wiele rozwiązań tego typu natychmiast zestawi aktualne oferty banków i ich zastosowanie w naszym przypadku.

  Nie mówimy zresztą o rozwiązaniu, które przychodzi nam z pomocą jedynie wówczas, gdy zastanawiamy się, która z propozycji kredytowych jest najbardziej atrakcyjna. Atuty kalkulatora objawiają się również wówczas, gdy chcemy oszacować nasze własne możliwości. Profesjonalny kalkulator zdolności kredytowej jest w stanie przewidzieć nie tylko wysokość raty, ale również najbardziej korzystny czas spłacania zobowiązania, my zaś możemy prowadzić za jego pośrednictwem symulacje pomagające nam w wypracowaniu „złotego środka” – rozwiązania atrakcyjnego nie tylko dla banku, ale również dla nas.
   
  #1
  Last edited: 16 Kwiecień 2014
   
 2. daisy

  daisy Guest

  Szukałam dobrego kalkulatora kredytowego i znajomi polecili mi stronkę infobai.pl i jestem pozytywnie zaskoczona działaniem strony i poradami tam zamieszczonymi. Prosty, czytelny portal dla każdego zainteresowanego kredytem różnego typu, kartami i innymi tego typu sprawami. Polecam!
   
  #2
 3. Ken66

  Ken66 New Member

  Dołączył:
  12 Kwiecień 2016
  Wiadomości:
  8
  Docenione treści:
  0
  Tak przeglądam czasem różne oferty dostępne na naszym rynku. Musze przyznać że jest ich trochę dlatego nie dziwi mnie fakt że wiele osób ma po prostu problem z tym aby dobrać dla siebie najlepsza ofertę. Jak dla mnie najlepszą ma bank. Dlatego polecam wszystkim którzy szukają dobrego kredytu na samochód. Ich oferta jest specjalnie ułożona na ten właśnie cel. Poleca!
   
  #3
 4. Kasia73

  Kasia73 Member

  Dołączył:
  20 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  153
  Docenione treści:
  1
  Jaki bank ma najlepszą ofertę?
   
  #4
 5. grelak

  grelak New Member

  Dołączył:
  6 Luty 2018
  Wiadomości:
  25
  Docenione treści:
  0
  To zależy od tego na jaką kwotę i jaki czas kredyt jest zaciągany. Trudno generalizować.
   
  #5
 6. mjankowska

  mjankowska New Member

  Dołączył:
  23 Kwiecień 2019
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Przed wzięciem kredytu należy się porządnie zastanowić. Kalkulator może być dobrym rozwiązaniem
   
  #6
Podobne Tematy
Forum Tytuł Data
Kredyt samochodowy Kredyt samochodowy na zakup auta w cenie 25 - 30 tys . zł 28 Maj 2014
Kredyt samochodowy Zdolność kredytowa, kredyt samochodowy 11000 zł 25 Kwiecień 2014
Kredyt samochodowy Najlepszy kredyt samochodowy na rynku w 2014 9 Marzec 2014
Kredyt samochodowy Kredyt samochodowy w Alior Bank -co myślicie na ten temat? 9 Marzec 2014
Kredyt samochodowy kredyt samochodowy na oświadczenie o dochodach 9 Marzec 2014
Kredyt samochodowy Najlepszy kredyt samochodowy w 2017 4 Marzec 2017