1. Kredyt-Forum.pl używa plików cookies. Korzystając z kredyt-forum.pl wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.

Czyszczenie BIK - na czym polega, jak długo to trwa i jaki koszt ?

Dyskusja w 'BIK' rozpoczęta przez użytkownika pietrek, 5 Luty 2014.

 1. pietrek

  pietrek Guest

  witam,

  gdzieś rzuciło mi się w oczy że pomaga ktoś przy czyszczeniu bik... proszę mi w skrócie napisać na czym to polega, jak długo to trwa i jakiego rzędu to jest koszt ???

  wiem że mam w biku ok 320 pkt i jak szybko i jak bardzo można to poprawić?

  mam kilka zobowiązań i czy np każdy dzień opóźnienia w spłacie obniża te punkty czy tylko jakieś opóźnienia powyżej pewnego czasu albo czy np jest tak że im większa rata, tym więcej punktów się w biku odejmuje ?

  bo tak jak pisałem - mam kilka zobowiązań, i co jakiś czas nie są one w czasie spłacane bo mam kilka rach bankowych a zwykle na 1 są pieniądze, więc jak dostaję np telefon od banku to od razu płacę...
   
  #1
   
 2. maciej

  maciej Guest

  Tu sprawa jest złożona i niestety nie zawsze się udaje. Przede wszystkim musiałbyś mieć spłacone zobowiązanie i doradca musiałby zobaczyć raport BIK. Bez wglądu w dokumenty nikt nie zaryzykuje stwierdzenia czy się uda. Ewentualne finansowanie na spłatę zobowiązania można pozyskąc choćby od inwestora prywatnego, ale też na określonych zasadach: weksel, nieruchomość, ruchomość. Wtedy po spłacie zobowiązania czyści się BIK a następnie uzyskuje kredyt na rynkowych warunkach. Jest to jedna z opcji, ale trzeba by się zastanowić czy u Ciebie do wdrożenia bo jak wspominałem - trzeba spełnić kilka warunków.
   
  #2
 3. doradzam

  doradzam Guest

  Czas oczekiwania na usunięcie wpisu – od 3 tygodni do 3 miesięcy i uzależniony jest od stopnia trudności sprawy oraz Banku, który dokonał wpisu. Standardowo usunięcie wpisu z większości banków trwa ok 1,5 miesiąca.
   
  #3
 4. Regann007

  Regann007 New Member

  Dołączył:
  9 Sierpień 2017
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Można też skorzystać z generatora wniosków do czyszczenia BIKu. Lepsze takie rozwiązanie niż płacić ogromne sumy komuś za usługi czyszczenia.
   
  #4
 5. OLek922

  OLek922 New Member

  Dołączył:
  13 Marzec 2019
  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Oferuję pożyczkę pod weksel napisz sms 668 810 547
   
  #5
Podobne Tematy
Forum Tytuł Data
BIK Ile kosztuje wyczyszczenie BIK i na ile jest to relane? 7 Luty 2014
BIK Wyczyszczenie historii w BiK - cena i czas oczekiwania? 7 Luty 2014
BIK PKO, czyszczenie BIK 5 Luty 2014
BIK Czyszczenie bazy BIK i kredyt 5 Luty 2014
Kredytowe forum Wyczyszczenie sobie BIKU 6 Listopad 2013
Kredyt refinansowy Czym różni się kredyt refinansowy od konsolidacyjnego? 9 Marzec 2014